POZOR! UPOZORNĚNÍ! Nyní není možné uskutečnit v našem eshopu objednávku. Budeme rádi pokud nám zachováte přízeň a nakoupíte u nás po provedení nutných změn v našem e-shopu.
Použijte tlačítko HLÍDAT u produktů pro vaši informaci o spuštění objednávání.

Sasmar Conceive Plus - gel pro podporu početí 75ml

Kód: 604
16 hodnocení
Značka: SASMAR
545 Kč
Momentálně nedostupné

Datum exspirace: 07|2020

Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty kalcia a magnézia. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou rozhodující pro životaschopnost buněk a pro proces oplodnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaginální lubrikační gel Conceive Plus pro podporu početí

Vytvořen pro podporu početí. Svým složením nahrazuje cervikální hlen. Podporuje vyváženost pH prostředí v těle ženy a příznivě ovlivňuje spermie.

Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty kalcia a magnézia. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou rozhodující pro životaschopnost buněk a pro proces oplodnění.
Aby se spermie lépe dostaly k vajíčku, používejte lubrikační gel Conceive plus. Gel má pozitivní vliv na spermie, pomáhá jejich životnosti a větší pohyblivosti. Urychluje cestu spermií k vajíčku a tím pomáhá k oplodnění.

Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty kalcia a magnézia. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou rozhodující pro životaschopnost buněk a pro proces oplodnění.

Conceive Plus je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí a optimální podmínky, potřebné k přežití a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus gelem prokazují výrazně lepší životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.

Conceive Plus byl vyvinut tak, aby co nejvíce podporoval tekutiny nutné ke zdárnému oplodnění a vytvářel prostředí "přátelské" pro spermie, čímž zvyšuje pravděpodobnost početí.

Conceive Plus

  • Zvyšuje pohyblivost a životaschopnost spermií
  • Podporuje oplodnění vajíčka
  • Obsahuje ionty kalcia magnesia
  • Má vyvážené pH

Použití: Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku. Vhodný pro každodenní použití.

Proč používat Conceive plus, pokud chcete otěhotnět?

  • Speciálně vyvinutý pro páry, které se snaží o otěhotnění.
  • Zvyšuje pravděpodobnost početí.
  • Zvyšuje životaschopnost a pohyblivost spermií.
  • Gel má vyvážené pH, je přátelský ke spermiím.
  • Jediný lubrikant, který obsahuje ionty vápníku a hořčíku. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělesných tekutinách a jsou nezbytné pro životaschopnost spermií a pro zdárný proces oplodnění.

Klinicky testován a doporučován lékaři na celém světě.
Certifikovaný a bezpečný výrobek. Registrovaný v ÚKL.

Spermie potřebují k přežití vyvážené PH prostředí ( podle výzkumů světové zdravotnické organizace jsou optimální podmínky pro přežití spermie a migraci v hlenu děložního hrdla v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokud není zachován tento optimální rozsah, spermie mohou ztratit schopnost dostat se k vajíčku a oplodnit ho. Conceive plus Vám pomůže zajistit tyto optimální podmínky.

Výrobce Sasmar je předním výrobcem a vývozcem produktů osobní péče se zaměřením na zdravotnické prostředky v rámci plánování rodiny.

Složení: Voda, Hypromellose, Sodium Chloride, metylparaben, Glycerin, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium Dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Vyrobeno ve Francii, EU. Balení obsahuje 1 ks tuby, 75 ml

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je ochranná fólie v balení poškozená nebo chybí. Pokud by se objevily příznaky podráždění, přestaňte používat. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 

 1-conceive-plus-lubrikacni-gel-pro-podporu-otehotneni-plodnosti-75ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení