ALIVER Resveratrol

Kód: 633
Neohodnoceno
505 Kč
Skladem

Víno v tabletce? Resveratrol je malý zázrak.

Resveratrol, extrakt z hroznových jader obsahuje v jedné kapsli přírodní složky poskytující všechny prospěšné účinky než přibližně 6 sklenic červeného vína, ale bez kalorií a alkoholu. Je však 20x silnější než vitamín C, 5x silnější než betakaroten a má 50x vyšší antioxidační účinek než vitamin E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Látka Resveratrol je antioxidant přírodního původu, který je typicky obsažen v bobulích vinné révy, čili ve víně. Tato látka patří mezi specifické sloučeniny s fytoestrogénnym charakterem, což znamená, že má velký vliv na hormonální hladinu u žen i u mužů. Podporuje například tvorbu testosteronu a naopak odbourává nadměrný estrogen. Extrakt z hroznových jader je nejvíce známý jako univerzální antioxidant. Látce se přisuzují mnohé pozitivní a příznivé účinky na organismus, zejména v rámci antibakteriálního a antioxidačního působení. Je však důležitá i v sexuální oblasti, zejména pro plodnost a také jako afrodisiakum. Jsou dostupné výzkumy, které hovoří o tom, že Resveratrol je efektivní v prevenci rakoviny tlustého střeva nebo rakoviny plic. Některé studie říkají, že zpomaluje růst rakovinných buniek. Kromě vlivu na plodnost je Resveratrol ceněný i pro další působení:

Je efektivním kosmetickým prostředkem, protože brání předčasnému stárnutí, obnovuje kolagenová vlákna, udržuje hladkost a pružnost pokožky.


Má také vliv na funkci inzulínu v těle a upravuje i některé metabolické poruchy, přičemž se využívá k prevenci diabetu typu 2.


Je důležitá i pro správné fungování kardiovaskulárního systému, pomáhá ke snížení vysokého krevního tlaku. Snižuje riziko demence, tedy i riziko výskytu Alzheimerovy choroby.

Je velmi efektivní při neuropatii (poškození sítnice oka) u cukrovkářů a hypertoniků, má blahodárný vliv na zrak.

Upozornění a bezpečnostní opatření: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby užívající léky proti srážlivosti krve. Uchovávejte při teplotě 15 ° C - 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Stanovená denní doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy nesmí nahrazovat rozmanitou stravu.

 

Doporučené dávkování: Užijte 1 kapsli denně před jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení jedné kapsle: 250mg čistého Resveratrolu, Stearan hořečnatý a maltodextrin. Měkká želatinová kapsle.

Balení obsahuje: 60 kapslí (dávka na 60 dní)

 

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz


Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: