POZOR! UPOZORNĚNÍ! Od 13.6.2022 do 28.6.2022 není možné uskutečnit v našem eshopu objednávku. Budeme rádi pokud u nás nakoupíte po 28.6.2022

Posílení pánevního dna

Kód: 695
Neohodnoceno
988 Kč –4 %
posilnenie panvoveho dna CZ
988 Kč –4 % 950 Kč
Momentálně nedostupné
Svaly pánevního dna jsou jedni z mála svalů na našem těle, které nevidíme, a tak je jen pochopitelné, že jejich důležitost je jaksi zatlačená do pozadí. A to je škoda, protože nejsou o nic méně významné, než všechny ostatní. Navíc, pokud jim věnujeme dostatečnou pozornost, umí se nám odměnit tím, že předejdeme více problémům, spojeným se ženským ústrojím.

Balíček obsahuje kombinaci produktů, díky které podpoříte svou plodnost pravidelným cvičením a výživou v podobě čajů a bylinných extraktů.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha - Metoda Ludmily Mojžíšové od A do Z

Metoda Ludmily Mojžíšové se ve skutečnosti zabývá převážně svalstvem pánevního dna. Na těchto svalech "leží" ženské pohlavní orgány. Zvýšené napětí ve svalovině dna pánevního se může přenášet i na vejcovody, dělohu a pochvu, které pak nefungují normálně. Svůj podíl "viny" zde mají i poruchy funkce páteře, protože odtud vycházejí nervy mířící k pohlavním orgánům.


L. Mojžíšová se tedy vlastně zabývá svaly - ty zkrácené a příliš napjaté uvolňuje a oslabené naopak posiluje. Důležitá je spolupráce pacientky. Sestava se musí cvičit 2x denně. To znamená 12 povinných cviků. Nejlépe v kombinaci s dalšími doplňujícími cviky. Ideální 15-20 minut ráno a 15-20 minut večer. Doporučená doba cvičení je 3-6 měsíců.

Drmek obecný - Vitex agnus castus, Extrakt 2:1, Tobolky (90tob / 500mg)

Vitex pomáhá zvyšovat hladinu progesteronu a snižuje hladinu prolaktinu, které řídí ovulaci a tím podporuje ovulaci (uvolnění vajíčka) .Pro podporu tvorby žlutého tělíska, tedy pokud je problém s uvolněním vajíčka z důvodu zvýšené hladiny estrogenů, nebo při začínající menopauze, kdy se zkracuje druhá polovina cyklu a snižuje se hladina progesteronu, užívejte v druhé polovině cyklu od ovulace po začátek menstruace. V ostatních případech užívejte přípravek minimálně 3 měsíce bez přerušení i během menstruace. V léčbě je třeba pokračovat ještě několik týdnů po úpravě obtíží.

Vitex užívejte 1x denně, ráno před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

3x Čaj Ludmily Mojžíšové na podporu otěhotnění (3x100g) - trojbalení

Kávovou lžičku čaje rozpustíme v 300ml litru vody, necháme přejít varem. Pijeme nalačno, ráno a večer. Dopouručujeme vypít 2-4 kúry, následně udělat měsíční přestávku, pak zopakovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení