Partnerská dvojměsíční kúra - 2x PinkFertil + 2x BlueFertil + teploměr zdarma

Kód: 674
Neohodnoceno
3 920 Kč –35 %
Partnerská dvojměsíční kúra - 2x PinkFertil + 2x BlueFertil + teploměr zdarma
3 920 Kč –35 % 2 540 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dvojměsíční kúra na podporu otěhotnění je nastavena tak, aby co nejvíce zvýšila Vaše šance na úspěšné početí. Postará se o pravidelný přísun právě těch vitamínů, minerálů a antioxidantů důležitých pro správné fungování reprodukčních orgánů muže i ženy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojměsíční kúra na podporu otěhotnění je nastavena tak, aby co nejvíce zvýšila Vaše šance na úspěšné početí. Postará se o pravidelný přísun právě těch vitamínů, minerá

 

2x PinkFertil s kyselinou listovou - je doplněk stravy pokrývající svým složením specifické výživové požadavky ženy při snaze o otěhotnění. Speciální koktejl 113 bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin pro podporu reprodukčního zdraví, hormonální rovnováhy a zlepšení fyzické i psychické kondice ženy. PinkFertil obsahuje látky, které příznivě ovlivňují psychiku a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení přípravku obsahuje vědecky ověřené složky, které mohou pomoci zvýšit šance pro úspěšné otěhotnění.lů a antioxidantů důležitých pro správné fungování reprodukčních orgánů muže i ženy.

2x BlueFertil - vitamíny pro muže - je doplněk stravy určený mužům pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence. Obsahuje komplex 115 různých bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin zaměřených na podporu reprodukčního zdraví muže.Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. Přípravek je složený výhradně z vědecky ověřených formulací a složek s prokazatelným účinkem, což dává výrobku status nejvyšší kvality. Složení BlueFertil je zaměřené i na podporu fyzické a psychické kondice, které jsou během plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

Bazální teploměr - digitální

Bazální digitální teploměr se dvěma desetinnými čísly je teploměr, který slouží k určení bazální teploty ženy. Teplotu je nutné měřit denně, vždy ve stejnou dobu. V době ovulace teplota stoupá. Ovulaci poznáme podle stoupání vaší tělesné teploty. S teploměrem můžete ovulaci měřit axiální, orálně, rektálně a vaginálně.

Bazální digitální teploměr se dvěma desetinnými čísly je teploměr, který slouží k určení bazální teploty ženy. Teplotu je nutné měřit denně, vždy ve stejnou dobu. V době ovulace teplota stoupá. Ovulaci poznáme podle stoupání vaší tělesné teploty. S teploměrem můžete ovulaci měřit axiální, orálně, rektálně a vaginálně.

Určené pro měření bazální teploty, i na normální měření teploty. Měří teplotu na 2 desetinná čísla.

Jak měřit bazální teplotu?

    Teplotu si měřte hned po probuzení, před měřením nevstávejte z postele.
    Teplotu si měřte každé ráno ve stejnou dobu.
    Teplotu si měřte po alespoň třech hodinách souvislého spánku.
    Teploměr si večer připravte na dosah ruky, abyste pro něj nemusela vstávat.
    Použijte kvalitní digitální teploměr, který ukazuje alespoň desetiny ° C, lepší jsou teploměry určené přímo na měření bazální teploty, které rozlišují 0,05 ° C.
    Po celý menstruační cyklus používejte stejný teploměr. Pokud v průběhu cyklu měníte teploměr nebo i jen baterie v teploměru, poznamenejte si to do grafu.Teplotu měřte stále na stejném místě (v ústech, příp. V pochvě), protože teploty na různých místech těla se liší. Teplotu neměřte v podpaží, výsledek takového měření není přesný.
    Teplotu měřte každé ráno pouze jednou. Opakované měření dají často různý výsledek, což může být matoucí. Platí, že první měření pro probuzení je nejpřesnější.
    Po pípnutí nechte teploměr ještě alespoň minutu měřit, aby bylo měření opravdu ukončeno.
    Teplotu si zapište nejlépe ihned po měření, abyste ji později nezapomněla.
    Teplotu si změřte i když jednorázově nedodržíte výše uvedené pokyny. V takovém případě si však k měření zapište poznámku o okolnostech.

 

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: