POZOR! UPOZORNĚNÍ! Od 13.6.2022 do 28.6.2022 není možné uskutečnit v našem eshopu objednávku. Budeme rádi pokud u nás nakoupíte po 28.6.2022

FORTE MED + Trudy mléko, mateří kašička

Kód: 1006
1 hodnocení
Značka: Etami s.r.o.
275 Kč
Momentálně nedostupné

Základem Forte Med + Trudy mléko, mateří kašička je vysoce kvalitní přírodní včelí med z výhradně medonosných rostlin v předhůří Karpat. Biologicky aktivní komplex se formuje díky kombinaci včelí pyl, sebraný během časného jara, trubců mléko a mateří kašička. Propolis slouží jako katalyzátor a přírodní konzervant. Zařazuje se do skupiny preparátů se šetrným systémovým vlivem na celý organismus dospělého člověka, a také jako preparát s intenzivním terapeutickým účinkem v případě jeho užívání dětmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 85% přírodní včelí med, 10% včelí pyl, 2% koncentrovaný extrakt propolisu, 2% trubců mléko (homogenát trúdích larev - apilarnil), 1% mateří kašička.
Suroviny použité k výrobě tohoto produktu pocházejí z našich vlastních zdrojů, případně používáme suroviny, jejichž kvalitu máme ověřenou a jejich zdroj důvěrně známe.

Popis: Základem Forte Med + Trudy mléko, mateří kašička je vysoce kvalitní přírodní včelí med z výhradně medonosných rostlin v předhůří Karpat. Biologicky aktivní komplex se formuje díky kombinaci včelí pyl, sebraný během časného jara, trubců mléko a mateří kašička. Propolis slouží jako katalyzátor a přírodní konzervant. Zařazuje se do skupiny preparátů se šetrným systémovým vlivem na celý organismus dospělého člověka, a také jako preparát s intenzivním terapeutickým účinkem v případě jeho užívání dětmi.

Forte Med + Trudy mléko, mateří kašička normalizuje hormonální a fermentační metabolismus, látkovou výměnu, hladinu cukru v krvi, procesy tvorby krve, krevní obraz, krevní oběh v mozku a míše, krevní tlak, metabolismus tkáně, zlepšuje činnost centrální a periferní nervové soustavy, energetickou asimilaci a disimiláciu, činnost endokrinních žláz, detoxikaci organismu, paměť, spánek, práceschopnost, potenci a libido, laktaci či motorické funkce organismu.

Forte Med + Trudy mléko, mateří kašička prodlužuje aktivní tvůrčí život, omlazuje, posiluje vitalitu, mobilizuje obranyschopnost organismu. Je také neocenitelným pomocníkem při plánování narození zdravého dítěte, v těhotenství, při těhotenské toxikózy, pro vývoj plodu (do 4.-5. Měsíce), při duševních, psychických a fyzických zátěžích (zkoušky, sportovní soutěže, emoční psychické stresy), během přípravy k operačnímu zákroku av období pooperační regenerace, porodu.

Upozornění: Včelí produkty jsou silnými antioxidanty a přispívají k výrazné očistě organismu (tzv. Detoxu), která se může projevit oparem, vyrážkami, přeháněním na toaletu či zvětšenými mandlemi. Abyste zmírnili tyto příznaky, doporučujeme během konzumace produktu přijímat zvýšené množství tekutin. Zmíněné příznaky detoxikace nejsou důvodem k ukončení užívání produktu. Jeho příznivé účinky se běžně dostaví po cca 2-týdenním pravidelném užívání.

Potenciální uživatelé:

Lidé trpící onemocněními centrální a periferní nervové soustavy (epilepsií, migrénami, schizofrenií, bolestmi hlavy, neurotickými stavy, poruchami paměti, depresemi, neuralgie, astenie).
Lidé s problémy trávicí soustavy - kolitidou, enterokolitidou, zácpami, poruchami činnosti žlučníku a slinivky.
Všichni, které trápí jejich urogenitální systém, ať už jde o neplodnost, impotenci, mužský a ženský přechod, chronickou prostatitidu, adenom prostaty.
Lidé trpící onemocněními způsobenými poruchami látkové výměny - cukrovkou, rachitidou, psoriázou, alergickými reakcemi a i.
Vhodné i pro prevenci nezhoubných novotvarů a radiačních úrazů.

Způsob užívání: Doporučuje se pomalu rozpustit 1 čajovou lžičku (3-4 g) preparátu v ústech, 1-2 krát denně 10-15 minut před jídlem. Dětem do 12 let se podává dávka zmenšená na polovinu. Na preventivní účely se preparát užívá jednou denně. Jedna kúra trvá zpravidla do 3 týdnů. Je možné kúru opakovat po 1-2 týdenní prestávke.Pred požitím potřebné promíchat. Nepoužívat kovovou lžičku.

Mějte na paměti, že při prvotním užívání je vždy dobré začít ten který včelí produkt konzumovat v malých dávkách a přijímané množství zvyšovat postupně.

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

otehotnenie.sk-forte-med-trudie-mlieko-materska-kasicka-plodnost-otehotnenie-neplodnost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení