Včelí pyl 150g

Kód: 565
3 hodnocení
155 Kč
Skladem

Pyl je nejdokonalejší potrava. Jde o pyl z květů, přeměněn včelami na potravu, která má velmi příznivé účinky na mužskou plodnost a potenci. Odhaduje se, že včelí pyl obsahuje přes pět tisíc enzymů a koenzymů. To je samozřejmě mnohokrát více, než jakákoliv jiná potrava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyl je nejdokonalejší potrava. Jde o pyl z květů, přeměněn včelami na potravu, která má velmi příznivé účinky na mužskou plodnost a potenci.

Odhaduje se, že včelí pyl obsahuje přes pět tisíc enzymů a koenzymů. To je samozřejmě mnohokrát více, než jakákoliv jiná potrava.

Včelí pyl obsahuje:

Bílkoviny - významná je vysoká koncentrace esenciálních aminokyselin (leucin, isoleucin, valin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin a tryptofan. 30g pylu dokáže zcela pokrýt denní potřebu esenciálních aminokyselin.
Cukry - glukóza, fruktóza, dextrin, škrob, celulóza, ribóza, pentóza, kyselina glukuronová, kyselina pyrohroznová, pollenín.
Tuky - nejhodnotnější jsou esenciální masné kyseliny: linolová, linolenová, arachidonová
Minerální látky - NA, K, Ca, Mg, Fe, Co, S, Cu, P, Si, Se.
Enzymy - Pepsin, trypsin, amyláza, invertáza, fosfatáza
Vitaminy - A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E, K.
Ostatní látky - organické kyseliny, terpentýn, nukleové kyseliny, regulátory růstu a více než 100 enzymů.

Dávka pro dospělé:
Udržující: 10 g za den
Léčebná: 20 g za den.
Jedna vrchovatá čajová lžička je přibližně 5 g.

Denní dávku je nejlepší užívat 15 min. před jídlem ráno. Je možné i během jídla, ale nikdy ne večer nebo na noc.

Náš tip:
Jelikož má neobvyklou a zajímavou jemně kyselkavou chuť je vynikající na dochucení ovocných salátů; pro svůj vzhled je originálním pomocníkem na zdobení koláčů a zákusků, ale je vhodný i na samostatnou konzumaci.

3-měsíční kúra
Včelí pyl je k dostání ve formě drobných granulek. Doporučená denní dávka jsou 1-2 lžičky pylových kuliček rozpuštěných v medu nebo čerstvé ovocné šťávě, jogurtu, kefíru nebo spolu s müsli, ale můžeme je užívat i samostatně. Při velké fyzické i duševní zátěži se mohou užívat 3 - 4 lžičky denně. Doporučují se 15-denní kúry s desetidenními přestávkami po dobu tří měsíců.

Skladování:
Skladovat dobře uzavřené balení na suchém a tmavém místě. Pro dlouhodobé skladování je nejvhodnější zamrazení.

POZOR!
Pyl se nesmí podávat bez lékařského dohledu silným alergikům!

Pár faktů na závěr:
Včelí pyl chrání pohlavní žlázy před radioaktivním plutoniem a jódem. Do určité míry také chrání před škodlivinami ze znečištěného prostředí, jako je olovo, rtuť, hliník a dusičnany, dokonce i před DDT, které je bohužel v našem ekosystému stále přítomné. Pyl také obsahuje kyseliny nukleové, jejichž příznivé účinky na zpomalování stárnutí byly prokázány. Vypíná pleť a vyhlazuje vrásky, přispívá ke zvýšení energie, životního elánu a vitality, zvláště pokud se užívá pravidelně alespoň tři měsíce.

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz


Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení