Univerzální balíček pro podporu otěhotnění | Ovulační tester OVUPRED + Gel Conceive Plus s aplikátorem 8ks + těhotenské testy 5ks

Kód: 571
Akce
1 hodnocení
1 110 Kč –10 %
ovulacni balicek urceni plodnych dnu (1)
1 110 Kč –10 % 999 Kč
Skladem

Výhodná sada - Lubrikační gel pro podporu početí Conceive plus + Ovulační tester Ovupred + 5 ks těhotenských testů. Ušetříte 10%. Aby se spermie lépe dostaly k vajíčku, používejte lubrikační gel Conceive plus. Gel, který má pozitivní vliv na spermie, prodlužuje jejich životnost a zrychluje pohyblivost. Urychluje cestu spermií k vajíčku a tím pomáhá k oplodnění.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodná sada - Lubrikační gel pro podporu početí Conceive plus + Ovulační tester Ovupred + 5 ks těhotenských testů. Ušetříte 10%

Výhodná sada obsahuje:

1x Gel na podporu početí Conceive Plus s aplikátorem
Aby se spermie lépe dostaly k vajíčku, používejte lubrikační gel Conceive plus. Gel, který má pozitivní vliv na spermie, prodlužuje jejich životnost a zrychluje pohyblivost. Urychluje cestu spermií k vajíčku a tím pomáhá k oplodnění.

1x Ovulační tester OVUPRED
Pomocí Vašich slin, které nanesete na mikroskop, zjistíte přesně, kdy nastane Vaše plodné období pro početí.

5x Těhotenský test - jednorázový, HCG, 5 kusů
Rychlý test pro určení těhotenství k domácímu použití. Slouží ke zjištění hormonu HCG, což je hormon produkovaný placentou, který je v moči přítomen krátce po oplodnění.

 

Telefonické objednávky na tel .: 777  092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

ovulacni-balicek-urceni-plodnych-dnu (1)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: