ALIVER nutraceutics - Těhotenský test proužkový HCG (10 IU / ML) - 10ks

Kód: 618
14 hodnocení
75 Kč
Skladem

Jednorázový HCG močový test, proužek s citlivostí (10 IU / ML) je rychlý těhotenský test určený k domácímu použití. Slouží ke zjištění přítomnosti hormonu HCG, což je hormon produkovaný placentou, který je v moči přítomen již velmi krátce po oplodnění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový HCG močový test, proužek s citlivostí (10 IU / ML) je rychlý těhotenský test určený k domácímu použití. Slouží ke zjištění přítomnosti hormonu HCG, což je hormon produkovaný placentou, který je v moči přítomen již velmi krátce po oplodnění.

Předpokládané výsledky: Tento jednorázový těhotenský test je schopen rozpoznat těhotenství již 1 den po očekávané menstruaci.

Postup provedení testu
1. Samotný těhotenský test, vzorky moči a pomocné prvky by měly být před testováním ohřáty na pokojovou teplotu. Neotvírejte balení testu dokud není vše připraveno pro provedení testu.

2. Vyberte těhotenský test z jeho ochranného obalu ( je důležité, aby měl před otevřením obal i samotný test pokojovou teplotu, předejde se tak srážení vlhkosti na testovací membráně). Označte těhotenský test kontrolním číslem nebo číslem testované osoby.

3. Aplikujte moč na testovací proužek. Ponořte testovací proužek (ve směru šipky) do vzorku moči. Neponořujte proužek více než po rysku MAX. Přibližně za 20 sekund ( ne však dříve než za 15 sekund ) zkušební proužek vytáhněte a položte na nesavý čistý povrch. Není-li proužek ponořený více než po rysku MAX, může být ponechán ve vzorku. Pro každý vzorek použijte nový těhotenský test.

4. Počkejte, dokud se neobjeví růžové proužky. V závislosti na množství HCG hormonu v moči je výsledek možný přibližně za 60 sekund. I přesto, že se výsledek objeví již po 60 vteřinách, je třeba počkat přibližně 5 minut na potvrzení výsledku testu. Po pěti minutách je výsledek již jistý. Těhotenský test nesmí být zjišťován po více než 10 minutách.

Vyhodnocení výsledku těhotenského testu

Pozitivní výsledek: Dva oddělené růžové proužky (čárky) se objeví ve vyhodnocovací oblasti testu - jeden v testovací oblasti a druhý v kontrolované oblasti.

Negativní výsledek: Pouze jeden růžový proužek se objeví v kontrolní oblasti testu. V testovací oblasti se neobjeví žádný růžový proužek.

Neplatný výsledek: Těhotenský test je neplatný tehdy, když se výsledná čára neobjeví v kontrolní oblasti do 5 minut. V tomto případě test selhal nebo byl jeho postup nesprávně proveden. Ověřte postup testu a opakujte těhotenský test s novým testovacím zařízením.

 

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Námestie sv. Mikuláša 24A, 06401 Stará Ľubovňa.

Více informací naleznete na http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz


Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 

foto-tehotensky-test-10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: