POZOR! UPOZORNĚNÍ! Nyní není možné uskutečnit v našem eshopu objednávku. Budeme rádi pokud nám zachováte přízeň a nakoupíte u nás po provedení nutných změn v našem e-shopu.
Použijte tlačítko HLÍDAT u produktů pro vaši informaci o spuštění objednávání.

Cyclotest 2 plus - přirozená antikoncepce

Kód: 552
8 hodnocení
Značka: Uebe
4 450 Kč
Momentálně nedostupné

Cyclotest 2 plus je antikoncepční pomůcka vhodná pro široký okruh žen. Cyclotest 2 plus vyřeší otázku antikoncepce bez velké investice a hlubších biologických znalostí. Přirozeně bez vedlejších účinků a přesto spolehlivě. Čas vynaložený denně na aplikaci je minimální a použití komfortní. Cyclotest 2 plus je minipočítač, který splňuje právě tyto požadavky. Cyclotest 2 plus Vás podpoří ve spolehlivé a přirozené antikoncepci bez hormonů a bez vedlejších účinků. Jednoduché stanovení několika plodných dnů měřením bazální teploty.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antikoncepce s cyklotestem - přirozená antikoncepce pro každou ženu

Cyclotest 2 plus je antikoncepční pomůcka vhodná pro široký okruh žen. Cyclotest 2 plus vyřeší otázku antikoncepce bez velké investice a hlubších biologických znalostí. Přirozeně bez vedlejších účinků a přesto spolehlivě. Čas vynaložený denně na aplikaci je minimální a použití komfortní. Cyclotest 2 plus je minipočítač, který splňuje právě tyto požadavky. Cyclotest 2 plus Vás podpoří ve spolehlivé a přirozené antikoncepci bez hormonů a bez vedlejších účinků. Jednoduché stanovení několika plodných dnů měřením bazální teploty.

Antikoncepce pomocí cyclotestu
Přirozená antikoncepce bez hormonů cyclotest 2 plus je jednoduchá a nevyžaduje velké finanční náklady:

  • Cyclotest 2 plus pro Vás zjišťuje zhruba 6 nebezpečných dní cyklu, kdy můžete otěhotnět.
  • Cyclotest 2 plus je inteligentní mini počítač pro zjišťování plodných dnů - čím více údajů o Vašem cyklu Cyclotest 2 plus zachytil, tím přesněji ohraničí Vaši plodnou fázi.
  • Cyclotest 2 plus zjišťuje Vaši tělesnou teplotu od prvního dne menstruace přes ovulaci až po začátek neplodné fáze, a to ranním měřením bezprostředně po probuzení v ležící poloze umístěním snímače pod jazyk (tak jako při měření horečky).
  • Po několika sekundách zazní signál oznamující ukončení měření. Nemusíte se obávat nesprávného měření, neboť Cyclotest 2 plus je vybaven inteligentním monitorováním a v případě nesprávného měření vysílá speciální akustický signál. V takovém případě můžete měření jednoduše opakovat.
  • Bezprostředně po měření se na displeji mikropočítače Cyclotest 2 plus objeví, zda jste právě neplodná a jestli můžete vynechat dodatečnou antikoncepci nebo zda máte právě jeden z plodných dnů a měla byste k zabránění početí použít ještě jiný druh antikoncepce, např. kondom.
  • Pokud chcete dostat ještě přesnější údaje, můžete v indikovaných vysokoplodných dnech dodatečně provést Cyclotestem ovulace. Pokud je test pozitivní, svědčí to o tom, že v nejbližších hodinách nastane ovulace a blíží se konec plodné fáze. Tímto způsobem se určí konec plodné fáze tzv. způsobem dvojí kontroly: zaprvé je možné zjistit ukončení plodné fáze Cyclotestem 2 plus prostřednictvím vzestupu teploty souvisejícího s ovulací a zadruhé ovulačním testem Cyclotest, který ukazuje hormonální změny. Pozitivní výsledek ovulačního testu můžete zadat do Cyclotestu 2 plus, který si dodatečně tyto údaje uloží do paměti a zohledňuje je ve vyhodnocení.
  • Nemáte-li možnost uskutečnit měření, nebo měření uskutečníte mimo čtyřhodinového měřicího času, jednoduše jej vynechejte a měřte až další ráno. Cyclotest 2 plus se při vyhodnocení opírá o údaje cyklu, které má k dispozici, a přesto spolehlivě zobrazí, zda jste "plodná" nebo "neplodná".

 

Výhody Cyclotest 2 plus

Cyclotest 2 Plus - antikoncepce přirozeně a spolehlivě
Cyclotest 2 plus Vám umožňuje aplikovat přirozenou antikoncepci bez hormonů a bez vedlejších účinků. S Cyclotestem 2 plus budete sama sebou a nenarušíte své přirozené tělesné procesy. Mnohé ženy mluví již po krátké době aplikování Cyclotestu 2 plus v rámci přirozené antikoncepce, že své tělo vnímají jinak a po obnovení přirozeného cyklu opět žijí v harmonii se svým tělem. Předtím prožívané potíže jako silné bolesti hlavy, omezený sexuální apetit, náladové a hmotnostní výkyvy, se již po krátké době vyskytují vzácněji.

Nejvyšší spolehlivost díky funkci dvojité kontroly (Double-Check)
Cyclotest 2 plus je jako jediný v Evropě uznán jako antikoncepční počítač, který je schopen zohlednit při svých výpočtech paralelně dva příznaky plodnosti (teplotu a určení hormonální úrovně / sledování hlenu děložního hrdla) - to dělá Cyclotest 2 plus nejspolehlivějším počítačem cyklů pro přirozenou antikoncepci. Nejnovší studie v této oblasti s názvem "spolehlivost a přijatelnost počítače cyklů a symptotermální metody" ukázala, že Cyclotest 2 plus je nejspolehlivějším přístrojem z antikoncepčních počítačů, protože nejpřesněji stanovuje neplodné dny. Tento výsledek byl potvrzen nadací Stiftung Warentest. V obou testech byla spolehlivost zjišťována na základě použití Cyclotest 2 plus jako měřiče teploty. symptotermální aplikací Cyclotestu 2 plus lze dále zvýšit jeho spolehlivost.

Aplikování Cyclotest 2 Plus bez dodatečných nákladů
S počítačem Cyclotest 2 plus máte vše, co potřebujete. Používání nevyžaduje žádné dodatečné náklady, např. nutnost nákupu testovacích tyčinek, jak je to obvyklé u počítačů na měření hormonů.

Použití Cyclotest 2 Plus je snadné
Cyclotest 2 plus byl vyvinut s cílem nabídnout ženám spolehlivou a přesto jednoduše ovladatelnou alternativu antikoncepce. Cyclotest 2 plus zjišťuje na základě tělesné teploty dny, kdy můžete otěhotnět. Měření tělesné teploty s Cyclotestem 2 plus probíhá ráno bezprostředně po probuzení a před vstáváním v ležící polohe. Bezprostředně po měření se Vám na displeji zobrazí Váš aktuální stav plodnosti: neplodná nebo plodná. Během zobrazených plodných dnů byste měla dbát na používání dodatečných antikoncepčních prostředků, pokud chcete zabránit těhotenství.

Cyclotest 2 Plus usnadňuje plánování rodiny

Cyclotest 2 plus Vám ukazuje, kdy v aktuálním cyklu dochází k zahájení neplodné fáze po ovulaci. Tento signál se v průběhu cyklu kontroluje případně koriguje na základě naměřených hodnot teploty.

 

Cyclotest 2 Plus - Antikoncepce podle potřeby

Zatímco tabletkami, spirálou a ostatními prostředky bráníte početí i ve dnech, kdy sex nemáte, Cyclotest 2 plus Vám umožňuje nasadit antikoncepci pro případ potřeby. Tuto formu antikoncepce lze kdykoliv použít nebo i vysadit. Životní situace a životní plány se mohou měnit - s Cyclotestem 2 plus si zachováte svou nezávislost.

 

Cyclotest 2 Plus - nejlepší poměr cena-hodnota
Cyclotest 2 plus je vítězem mezi antikoncepčními počítači v hodnocení poměru cena - hodnota a lze jej jednak použít v rámci přirozené antikoncepce, může být však nápomocný i při plánování rodičovství. To mnohé ženy oceňují, Cyclotest 2 plus lze tímto způsobem aplikovat v každé životní fázi ženy v plodném věku. Kromě toho Cyclotest 2 plus obstál jako nejúspěšnější v testu nadace Stiftung Warentest.

Cyclotest 2 Plus je moderní metoda
Cyclotest 2 plus je antikoncepční počítač odpovídající současným technickým znalostem. Integrované USB rozhraní pro přenos dat je v oblasti antikoncepčních počítačů jedinečná funkce. Pomocí softwaru integrovaného v Cyclotestu 2 plus můžete zobrazit své údaje jako křivku cyklu a udělat souhrn. Tyto údaje pak můžete vytisknout, uložit do paměti nebo poslat e-mailem. Křivka cyklu může Vašemu ošetřujícímu lékaři poskytnout cenné informace.

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094

Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 cyclotest-2-plus-prirodzena-antikoncepcia-cena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení