Potence muže

Kód: 698
Neohodnoceno
1 604 Kč –35 %
kotvicnik zemny bluefertil caj na podporu plodnosti CZ
1 604 Kč –35 % 1 050 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pojem potence je opravdu velmi široký a přestože slovo impotence zná většina mužů, pod názvem potence si může každý představit něco jiného. Potence však má u mužů význam zejména pro schopnost dosažení erekce a zároveň pro schopnost zplodit potomstvo. Právě tyto dva předpoklady toto slovo vystihují asi nejlépe.


Výhodný balíček obsahuje vitamíny BlueFertil, Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) v kapslích a Čaj na potenci a plodnost pro muže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje následující výrobky:

BlueFertil (120tob / 600mg) - pro zlepšení kvality spermií a plodnosti

Bluefertil je doplněk stravy určený mužům pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence. Obsahuje komplex 115 různých bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin zaměřených na podporu reprodukčního zdraví muže. Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. Přípravek je složený výhradně z vědecky ověřených formulací a složek s prokazatelným účinkem, což dává výrobku status nejvyšší kvality. Složení BlueFertil je zaměřené i na podporu fyzické a psychické kondice, které jsou během plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

Užívat 4 tobolky 1x denně před jídlem po dobu 3 měsíců před plánovaným početím dítěte. Zapít dostatečným množstvím vody. Doporučená délka kúry je minimálně 3 měsíce.

Kotvičník zemní - Tribulus Terrestris, Extrakt 90%, Tobolky (120tob / 500mg)

Vyznačuje se mimořádnými účinky při tvorbě spermií a jejich vitality. U mužů byl mnohokrát potvrzen až 30% nárůst hladiny testosteronu, což přináší i zvýšení libida a zlepšení nálady.
Působí také jako regenerační prostředek pro osoby středního a staršího věku, regeneruje svalové vlákno, rozpouští ledvinové a žlučníkové kameny, zlepšuje peristaltiku střev, pomáhá při impotenci, zlepšuje imunitu, pomáhá při chorobách ledvin, při ledvinových kamenech a chorobách močového měchýře.

Kotvičník užívat 1-2 tobolky večer po jídle.

Čaj na potenci a plodnost pro muže (100g)

Bylinný čaj ( sypaný ) pro muže zvyšuje potenci, plodnost a zlepšuje kvalitu spermatu, podle Paed.Dr. Rotha, 100 g.
Kúra na 3-4 týdny. Doporučuje se vypít 3-4 kúry, pak následuje měsíční přestávka, pak opět opakovat.

Čajová lžička se přelije šálkem vroucí vody (1/4 litru), nechá se louhovat 10-15 min. Pije se 2-3x denně, ráno nejlépe na lačno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: