ALIVER 2x BlueFertil Plus - zvýšení potence, plodnosti, počtu a kvality spermií u mužů

Kód: 647
Neohodnoceno
2 549 Kč –10 %
Blufertil dvojbalenie
2 549 Kč –10 % 2 294 Kč
Skladem

BlueFertil Plus je unikátní přírodní doplněk stravy určený mužům pro dlouhodobé zlepšení plodnosti a potence, zvýšení počtu a kvality spermií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účinky BlueFertil Plus:

 • Obsahuje speciálně vyvinutý komplex extraktů z léčivých rostlin, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin v nejvyšší kvalitě a vysoké koncentraci.
 • Jedinečné vyvážené složení zaměřené na přirozené potřeby mužského organismu a podporu reprodukčního zdraví muže.
 • Unikátní směs pozitivně ovlivňuje množství a pohyblivost spermií a jejich dozrávání.
 • Optimalizuje schopnost spermií proniknout do vajíčka a následně ho oplodnit.
 • Přispívá ke zlepšení celkové psychické a fyzické kondice.
 • Podporuje imunitu a ochranu buněk před oxidativním stresem.

 

    

 Leader v oblasti přírodních produktů pro fertilitu a hormonální rovnováhu.

 

Dávkování: 4 kapsle denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Zapít dostatečným množstvím vody kdykoliv v průběhu dne.

Obsah balení: 120 cps (kúra na 1 měsíc)

Doporučená délka kúry: nepřetržitě minimálně 3 měsíce

Vitamínový a rostlinný doplněk stravy. Měkké želatinové tobolky. Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepek. Bez parabenů, konzervačních látek, přidaného aroma a barviv. Určené výhradně pro muže. Vhodné pro diabetiky. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Souběžné užívání s léky konzultujte s lékařem.

Skladování: Na suchém místě při teplotě 15 - 30 ° C. Chraňte před slunečním zářením a sálavým teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení BlueFertil Plus a vliv jednotlivých složek na organismus:

L-Gluthathione - je jedním z nejdůležitějších antioxidantů v lidském organismu a hraje zásadní roli při udržování dalších antioxidantů v aktivní formě. Má účinky proti stárnutí. V kombinaci s N-Acetyl-L- cysteinem (NAC), selenem a vitamínem C, které jsou obsaženy v BlueFertil Plus, tvoří silný antioxidační synergický efekt. Glutathion hraje významnou roli při spermatogenezi (tvorbě spermií). Má vliv na motilitu (pohyblivost) a morfologii (tvar) spermií. (1)

Zinek - je důležitý pro vnější vrstvu obalu spermie a její bičík. Pomáhá zvyšovat počet a pohyb spermií a udržovat hladinu testosteronu, která je rozhodující pro spermatogenezi. (1)

Selen - je silný antioxidant a pozitivně ovlivňuje tvorbu spermií.

N-Acetyl L-cysteinu - (NAC) je silný antioxidant, pomáhá odstraňovat z těla toxiny, urychluje regenerační procesy v organismu, zmírňuje poškození buněk a podílí se na zpomalení procesu stárnutí. Užívání N-acetyl-cysteinu po dobu minimálně 3 měsíců nepřetržitě zvyšuje počet spermií a zlepšuje jejich pohyblivost a kvalitu. Upravuje hormonální profil mužů zvýšením hladiny testosteronu a snížením hladin FSH a LH hormonů. (3)

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) - obsahuje velké množství steroidních saponinů, sterolů, flavonoidů a alkaloidů. U mužů podporuje spermatogenezi (tvorbu spermií). Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií. Bylina se používá při problémech s erekcí a při nízké hladině testosteronu. Zvyšuje libido. Zlepšuje výkonnost. Už po 30-jejich dnech užívání se může hladina testosteronu u mužů zvýšit až o 30%. Míra účinku je individuální. (1) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní kotvičník s vysokým obsahem (90%) steroidních saponinů.

Coenzyme Q 10 - (Koenzym Q10) - je nezbytný pro produkci energie, má významný vliv na množství, kvalitu a pohyblivost spermií. Zároveň je silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály, udržuje přirozenou hladinu testosteronu v těle. Studie ukazují signifikantní zlepšení kvality spermatu už při denní dávce 60 mg po dobu 3 a více měsíců. (1), (2)

Lepidium meyenii (Maca Peruánská) - pozitivně ovlivňuje sexuální funkce a plodnost, zvyšuje potenci. Pomáhá při neplodnosti tím, že příznivě reguluje hladinu hormonů v těle. Zároveň působí proti únavě a vyčerpanosti. Zvyšuje vitalitu, fyzickou a psychickou výkonnost, vytrvalost, posiluje imunitní systém a omlazuje organismus. (1) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní Macu peruánskou (Lepidium meyenii), ve vysoké koncentraci 6: 1.

Vitamin D3 (Cholekalciferol) - strukturou podobný steroidům má pozitivní vliv na nervový systém, pomáhá při zvládání stresu, únavy a deprese, zlepšuje náladu, kvalitu spánku, podporuje koncentraci, učení a paměť. Napomáhá zvýšení hladiny testosteronu, podporuje zdraví prostaty a erektilní funkci. Ovlivňuje správnou funkci imunitního systému. Hraje zásadní roli pro zdraví kostí.

Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová) - patří mezi silné adaptogeny. Pro své účinky na centrální nervovou soustavu se využívala tradičně při léčbě depresí, úzkostí, jako psychostimulans a afrodiziakum. Některé práce ukazují, že obsahové látky rozchodnice zlepšují paměť a kognitivní funkce, mají neuroprotektivní účinky. Snižuje riziko hormonálních změn spojených s dlouhotrvajícím stresem. Stimuluje přirozenou hormonální rovnováhu. (5) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní rhodiolu (Rozchodnice růžová) ve vysoké koncentraci 4: 1

Green Tea Extract (Čajovník Čínský) - neobyčejným jej dělají přírodní bioaktivní látky fenoly a polyfenoly, jako jsou katechiny, taniny, flavonoidy a theaflaviny. Extrakt použitý v BlueFertil Plus obsahuje 95% polyfenolů, z toho min. 70% katechiny, min. 45% EGCG a max. 7% kofeinu. Nejsilnějším a nejúčinnějším z katechinů je Epigallocatechin Gallate (EGCG), který se v zeleném čaji nachází ve vysoké koncentraci a je zodpovědný za většinu zdraví prospěšných vlastností. Má silné antioxidační vlastnosti, přispívá ke snížení dopadů stresu, podporuje imunitu, učení a paměť.

Muira puama (Voňatec vejčitý) - jedna z nejdéle známých léčivých rostlin v Amazonii, používaná pro účinky na plodnost a jak silné přírodní afrodiziakum. Pozitivně působí na tvorbu spermií a jejich kvalitu. Podporuje udržení erekce, sexuální apetit a libido. Využívá se jako antidepresivum, pomáhá odstraňovat stres a navodit psychickou pohodu.

Vitamin C (kyselina askorbová) - je antioxidant, podporuje imunitní systém a energetický metabolismus, pomáhá zvyšovat počet spermií v ejakulátu, zlepšuje jejich pohyblivost a snižuje riziko deformace spermií. (1)

Vitamín E (tokoferol acetát) - antioxidant rozpustný v tucích pomáhá zlepšit celkový zdravotní stav. Má příznivý vliv na pohyblivost spermií. Nedostatek vitaminu E může vést k poškození reprodukčních tkání. (1)

L-karnitin - hraje klíčovou roli v energetickém metabolismu spermií. Mnoho vědeckých studií ukázalo, že karnitiny výrazně ovlivňují pohyblivost, morfologii, koncentraci a počet spermií. (1), (4)

Hořčík - přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na správné funkci svalů a normálním průběhu metabolických dějů.

Měď - má důležitou úlohu při likvidaci volných radikálů a pomáhá předcházet poškození buněčné struktury. Podporuje imunitu, vstřebávání železa, tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. 

Železo - je důležitým nosičem kyslíku v krvi. Jeho nedostatek způsobuje zvýšenou únavu, pocit slabosti a podrážděnost.

Vitamín A - je nezbytný pro zajištění kontinuální produkce spermií.

Vitamin B12 (Kobalamin) - se podílí na syntéze DNA. Nedostatek vitaminu B12 ve výživě je spojen se snížením počtu spermií a jejich motility, proto je vitamin B12 nezbytný při jejich tvorbě.

Vitamin B6 (Pyridoxin) - má příznivý vliv na metabolismus bílkovin, podílí se na dělení buněk, krvetvorbě a normální funkci nervového a imunitního systému.

Vitamín B9 (Kyselina listová) - v kombinaci se zinkem zlepšuje kvalitu spermií. Má zásadní význam pro vývoj a dělení buněk, jakož i pro dobrou funkci centrálního nervového systému.

Vitamín B1 (Thiamin), Vitamín B5 (Kyselina pantotenová), vitamin B2 (Riboflavin) - pomáhají tělu získávat energii a ovlivňují důležité enzymy. Podílejí se na tvorbě nukleových kyselin, napomáhají růstu a tvorbě nových buněk. 

 Vitamín B7 (Biotin): podporuje činnost pohlavních žláz a přirozenou obranyschopnost organismu.

 

Jak dlouho je třeba užívat BlueFertil Plus?

Celý proces spermatogeneze u člověka trvá přibližně 72 dní (± 2 dny), dalších cca 12 dní dochází ke zrání (maturaci) v nadvarlatech. Pro optimální účinek je nutné užívat BlueFertil Plus minimálně 3 měsíce nepřetržitě, ideálně déle.

 

Je užívání BlueFertil Plus bezpečné?

Všechny složky BlueFertil Plus jsou bezpečné a mohou se užívat dlouhodobě. Nejsou známy žádné vedlejší účinky při dodržování doporučené denní dávky. V případě, že se dlouhodobě léčíte s jakýmkoliv problémem nebo užíváte léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz

Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení. 

 

(1)

 • Current Insights and Latest Updates in Sperm Motility and Associated
 • Applications in Assisted Reproduction
 • Reyon Dcunha1 & Reda S. Hussein2,3 & Hanumappa Ananda1 & Sandhya Kumari1 & Satish Kumar
 • Adiga1 &
 • Nagarajan Kannan4,5,6 & Yulian Zhao2,7 & Guruprasad Kalthur1,4
 • Received: 22 July 2020 / Revised: 08 October 2020 /Accepted: 01 November 2020

 

(2)

 • Coenzyme Q10 and male infertility: a meta-analysis
 • Rafael Lafuente & Mireia González-Comadrán &
 • Ivan Solà & Gemma López & Mario Brassesco &
 • Ramón Carreras & Miguel A. Checa
 • Received: 5 March 2013 /Accepted: 3 July 2013 / Published online: 3 August 2013
 • # Springer Science+Business Media New York 2013

 

(3)

 • Effects of N-acetyl-cysteine
 • supplementation on sperm quality,
 • chromatin integrity and level of oxidative
 • stress in infertile men
 • Rahil Jannatifar, Kazem Parivar, Nasim Hayati Roodbari and Mohammad Hossein Nasr-Esfahani

 

(4)

 • Oral carnitine supplementation increases sperm motility in asthenozoospermic men with normal
 • sperm phospholipid hydroperoxide glutathione peroxidase levels
 • Andrea Garolla, Ph.D.,a Matilde Maiorino, Ph.D.,b Alberto Roverato, Ph.D.,
 • Antonella Roveri, Ph.D.,b Fulvio Ursini, Ph.D.,b and Carlo Foresta, Ph.D.
 •  Departments of Histology, Microbiology and Medical Biotechnologies, University of Padova, and Biological Chemistry, University of Padova, Padova; and Department of Social, Cognitive and Quantitative Sciences, University of Modena, Reggio Emilia, Modena, Italy

 

(5)

 • Herbal Gram
 • The Journal of the American Botanical Council
 • Issue:56
 • Page:40-52
 • Rhodiola rosea:
 • A Phytomedicinal Overview
 • Herbal Gram. 2002;56:40-52 ©
 • American Botanical Council
 • Sidebar: "Clinical Case Studies R.rosea"
 • Rhodiola rosea:
 • A Phytomedicinal Overview by Richard P. Brown, M.D., Patricia L.Gerbarg, M.D.,and Zakir Ramazanov,Ph.D.,D.S.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: