Balení a zasílání

Za jak dlouho odešleme objednané zboží


Pokud máme objednané zboží na skladě, expedujeme zboží v případě obdržení objednávky do 11:00 hod. ve stejný den. V případě víkendu expedujeme tovar první pracovní den po víkendu.

O stavu Vaší objednávky Vás informujeme prostřednictvím emailu. Pokud dostanete email s textem: "Stav vaší objednávky: expedována, zásilku můžete očekávat o 1-3 pracovní dny v závislosti na Vámi zvoleného způsobu přepravy.

Pokud zásilka v této době nedorazí, informujte se na Vaší poště (stává se, že oznamovací lístek se "ztratí") v případě přepravy kurýrem, kontaktujte prosim Vaši pobočku kuriérksej služby GLS (kontakt najdete po kliknutí SEM). Připravte si sledovací číslo zásilky.

Pokud je třeba zboží objednat od výrobce, objednávku vyřizujeme do 7-8 pracovních dnů. V případě prodloužení této doby nebo změny v objednávce Vás budeme informovat emailem nebo telefonicky.

Může se stát, že notifikační email o potvrzení nebo oznámení stavu objednávky k Vám nedorazí z důvodu nastavení filtru spamu u Vašeho poskytovatele emailu. V takovém případě doporučujeme ověřit si stav telefonicky na čísle 777 092 094 nebo emailem na adrese info@otehotneni.cz

V případě zásilek do zahraničí nás prosím kontaktujte na čísle 777 092 094 nebo emailem na info@otehotneni.cz 

 

 Diskrétní balení
Chceme, abyste věděli, že vaše soukromí je pro nás důležité.


diskretni-baleni-zasilek

Všechny zásilky posíláme v diskrétním balení kde je jako odesílatel uveden název naší firmy - ALIVER nutraceutics spol. s r. o.

Jsme provozovateli několika eshopů zaměřených na zdraví, proto se obsah zásilky nedá dohledat ani podle jména naší společnosti. 

Dodání zboží je tedy absolutně anonymní.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení