PinkFertil Plus (90tob / 600mg) - specifický doplněk stravy pro podporu plodnosti ženy

Kód: 911
Akce Tip
98 hodnocení
Značka: KIWU WUKI
980 Kč
Momentálně nedostupné

PinkFertil Plus s novým, vylepšeným složením je doplněk stravy pokrývající svým složením specifické výživové požadavky ženy při snaze o otěhotnění. Speciální koktejl bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin pro podporu reprodukčního zdraví, hormonální rovnováhy a zlepšení fyzické i psychické kondice ženy. PinkFertil Plus obsahuje látky, které příznivě ovlivňují psychickou činnost a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení přípravku obsahuje vědecky ověřené složky, které mohou pomoci zvýšit šance pro úspěšné otěhotnění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PinkFertil Plus s novým, vylepšeným složením je doplněk stravy pokrývající svým složením specifické výživové požadavky ženy při snaze o otěhotnění. Speciální koktejl bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin pro podporu reprodukčního zdraví, hormonální rovnováhy a zlepšení fyzické i psychické kondice ženy. PinkFertil Plus obsahuje látky, které příznivě ovlivňují psychickou činnost a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení přípravku obsahuje vědecky ověřené složky, které mohou pomoci zvýšit šance pro úspěšné otěhotnění.

Proč užívat PinkFertil Plus?
    • Přírodní složení
    • Vysoká a bezpečná koncentrace účinných látek
    • Komplexní složení a účinky na plodnost
    • Zlepšení fyzické a psychické pohody

Hlavní účinky PinkFertil Plus:
    • Přípravek obsahuje vědecky prokázané složky, které zvyšují plodnost ženy
    • Příznivé účinky na podporu ovulace a pravidelného menstruačního cyklu
    • Podpora reprodukčního zdraví, hormonální rovnováhy a zlepšení fyzické i psychické kondice ženy
    • Optimalizace hormonální hladiny po dlouhodobém užívání antikoncepce
    • Obzvláště vhodný pro ženy, které plánují miminko v zralejším věku
    • PinkFertil Plus je vhodným výživovým doplňkem i pro ženy plánující asistovanou reprodukci (IVF)

Doporučené užívání:
    • 3 kapsle 1x denně před jídlem alespoň 3 měsíce před plánovaným otěhotněním a během něho, zapít dostatečným množstvím vody.
Obsah balení: 90 cps | 600mg (kúra na 1 měsíc)
Doporučená délka kúry: min. 3 měsíce

Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepek. Vhodné pro diabetiky. Měkké želatinové kapsle. Bez konzervačních látek a aroma. Vitamínový a rostlinný doplněk stravy. Není určen dětem. Není vhodný pro kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Skladování: na suchém místě při teplotě 15 - 30 ° C. Chraňte před slunečním zářením a sálavým teplem.

Složení v jedné denní dávce (3 kapsle = 1800 mg):
Účinné látky: vápník 3,39 mg, fosfor 9 mg, sodík 12mg, draslík 3 mg, hořčík 6 mg, měď 0,06 mg, železo 15 mg, selen 0,06 mg, zinek 1,02 mg, mangan 0,09 mg, L-lysin 6 mg, L-methyonin 6 mg, L-cystein 7,2 mg, L-leucin (BCAA) 6,6 mg, L-isoleucin (BCAA) 8,1 mg, L-valin 4,5 mg, vitamin B1 (thiamin) 13,92 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1 mg, vitamin B3 (niacin) 5,4 mg, vitamin B5 ( kys.pantotenová) 9 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 9 mg, vitamin B7 ( biotin) 22,5 mg, vitamin B9 ( kys.listová) 1,2 mg, vitamin B12 (kobalamin) 0,05 mg, vitamin A 2 mg, vitamin D3 (cholekalciferol) 15 mg, vitamin C (kys.askorbová) 150 mg, vitamin E (tokoferylacetát) 0,3 mg, šípek 12 mg, vápník 32,4 mg, CLA (kys.linolová) 120 mg, karnitin 120 mg, Tribulus terrestris ( Kotvičník zemní - 90% sapogeniny) 180 mg, zelený čaj ( 95% katechiny) 200 mg, inozitol 200 mg, N-Acetyl L-cystein 90 mg, Rhodiola 4: 1 120 mg, koenzym Q10 80 mg, MACA 6: 1 200 mg, Vitex (5% Vitexin) 60 mg, Muira puama 20:1 60 mg. Podpůrné a protispékavé látky: želatinová hmota, Allura červená AC, stearan hořečnatý - vegan, fosforečnan vápenatý.

 Pro více informací o produktech KIWU WUKI navštivte www.kiwuwuki.com nebo poradnu na www.otehotnenie.sk

 Jaké je složení PinkFertil Plus a jaký mají jednotlivé složky vliv na organismus?

Vitex Agnus castus extrakt (5% Vitexin) - obsahuje progesteronu podobné sloučeniny, které stimulují uvolňování luteinizačního hormonu a tím podporuje ovulaci (uvolnění vajíček). Pomáhá udržovat hormonální rovnováhu, zmírňuje náladovost, úzkostné stavy a nespavost. Reguluje menstruační cyklus, svým působením pomáhá i při léčbě akné. Působí také protibakteriálně.

MACA 4: 1 - je bohatá na minerály, vitamíny a fytosteroly. Maca pomáhá udržovat rovnováhu hormonálního systému, má pozitivní vliv na plodnost mužů i žen. Posiluje imunitní systém, tělesnou vitalitu a omlazuje organismus. Léčí některé formy neplodnosti žen. Pomáhá při menstruačních bolestech a nepravidelné menstruaci.

Inositol - může napomáhat ke zlepšení funkce inzulínu v těle, rovněž může příspívat ke zlepšení funkce vaječníků u žen s nadváhou, nebo u žen se syndromem polycystických vaječníků (PCO). Podle nejnovějších studií může v kombinaci s kyselinou listovou snižovat pravděpodobnost předčasného porodu ve srovnání se samotnou kyselinou listovou.

L-glutathion- pokud jde o ženské vaječníky, glutathion má důležitou roli. Naše vajíčka se vyvíjejí pomalu a postupně, v procesu zvaném folikulogeneze, během několika měsíců před ovulací. Během tohoto procesu se replikuje mnoho buněk obklopujících vajíčko, které jsou známé jako folikuly. Každá z těchto malých buněk vyžaduje glutathion, který ji chrání před poškozením. Kvalita vajíček jako taková závisí na glutathionu - jednoho z hlavních ochránců vaječníků. Výzkumy dokazují, že oocyty s vyššími hladinami intracelulárního glutathionu produkují zdravější a silnější embrya. Další výzkumy potvrzují, že v ranném věku mají vaječníky žen skutečně vyšší hladiny intracelulárního glutathionu. Zvyšování našeho glutathionu může potenciálně obrátit ovariální "hodiny". Výzkumy dále poukazují na to, že nedostatek glutathionu souvisí s předčasným stárnutím vaječníků a dokonce s rakovinou vaječníků. Další studie zjistila, že u žen podstupujících IVF se výše hladiny glutathionu ve folikulech ženy promítly do zvýšení míry oplodnění.

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris, 90% sapogeniny) - přispívá k dozrávání vajíček, vhodný na problémy v klimakteriu, příznivě ovlivňuje menstruaci a plodnost. Tato bylina působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány ženy, čímž dochází k nárůstu FSH (folikuly stimulujícího hormonu) a estradiolu. Užíváním kotvičníku se u žen zvyšují šance na správné dozrání vajíčka a jeho včasné uvolnění, což má důležitý význam pro početí.

N-Acetyl L-cystein - napomáhá zmírňovat zánětlivé reakce v těle. Zánět, který bývá často nezjištěný, může negativně ovlivnit plodnost. Například zánět endometria znamená, že tělo není schopno udržet jinak zdravé embryo. Studie z roku 2007 potvrdila pozitivní účinky u pacientů s PCO (syndrome polycystických vaječníků). NAC bohužel nedokážeme přijímat přímo z potravy, tělo si ho vytváří samo z bílkovin, nebo lze NAC užívat formou doplňků stravy.

Rozchodnice (Rhodiola) 4: 1 - je všeobecně považován za adaptogen, prostředek umožňující podpořit přirozenou schopnost těla přizpůsobit se neustále se měnícím životním podmínkám a poradit si se stresem a únavou. Její výtěžek rhodiolin působí tlumivě na nervový systém, čímž snižuje vliv stresu na reprodukční funkce a na vyplavování hormonů. Ze studií vyplývá, že má pozitivní vliv na funkci štítné žlázy, nadledvinek i na dozrávání vajíček.

Koenzym Q10 - významně ovlivňuje kvalitu ženských vajíček. S přibývajícím věkem klesá produkce koenzymu Q10, což snižuje kvalitu ochrany vajíček před poškozením oxidativním stresem. Užívání (suplementace) koenzymu Q10 tak může pomoci zmírnit úbytek tvorby této sloučeniny a přispět tak ke zlepšení kvality vajíček. Zvyšuje počet těhotenství u žen rezistentních ke Clostilbegytu. Dostatečné množství koenzymu Q10 v každé buňce zabezpečuje rychlý růst vlasů, nehtů, obnovu kůže, lepší svalovou sílu a menší únavu.

Muira puama 20: 1 - studie potvrdily její příznivý vliv při léčbě sexuálních dysfunkcí u mužů i u žen, funguje jako silné afrodisiakum - zvyšuje sexuální touhu a klinické studie potvrdily i příznivé účinnky při neplodnosti. Zesiluje pocity při orgasmu u žen, zmírňuje menstruační potíže, zmírňuje problémy během menopauzy a při revmatismu. Léčí poruchy centrálního nervového systému, odstraňuje stres, zlepšuje koncentraci, krátkodobou paměť a zeslabuje deprese.

Zelený čaj (95% katechiny) - má jak antibakteriální, tak antioxidační účinky.

Karnitin- zvyšuje využití tuků jako zdroje energie a pozitivně působí na redukci nadváhy. Zlepšuje neutralizaci volných radikálů, má kladný vliv na imunitní reakce organismu, chrání srdce a u mužů zlepšuje tvorbu spermií.

Vitamin C - je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Zlepšuje obranyschopnost organismu, příjem železa a snižuje míru vyčerpání.

Vitamin B1 (thiaminu) - je nezbytný pro metabolismus sacharidů, přísun energie, pomáhá proti únavě.

Vitamin B2 (riboflavin) - je nezbytný pro celkový metabolismus, pomáhá proti zánětům a proti poškození kůže.

Vitamin B3 (niacin) - niacin podporuje funkci zažívacího ústrojí, kůže a nervů. Stejně tak má nenahraditelnou úlohu při přeměně potravy na energii.

Vitamin B5 (kys. pantothenová) - nejrůznější zdroje doporučují kyselinu pantotenovou jako doplněk léčby neplodnosti, na zlepšení paměti a koncentrace, na podporu hojení, růstu vlasů či při odstraňování křečí v nohách.

Vitamin B6 (pyridoxin) - má příznivý vliv na metabolismus bílkovin, podílí se na dělení buněk, krvetvorbě a normální funkci nervového a imunitního systému.

Vitamin B7 (biotin) - má potenciál regulovat více než 200 různých genů zodpovědných za mnohé biologické procesy lidského organismu. Posiluje imunitní systém.

Vitamin B9 (kys.listová) - podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má stejně pozitivní vliv na psychiku. Její nedostatek může být příčinou rozštěpu páteře, srdečních vad nebo vady močové trubice plodu.

Vitamin B12 (kobalamin) - je nutný pro tvorbu červených krvinek a dělení buněk, snižuje spolu s kyselinou listovou hladinu homocysteinu, zlepšuje paměť, koncentraci a podporuje dobrou náladu.

Vitamin E (tokoferoly) - chrání buňky před tzv. volnými radikály, pomáhá při tvorbě krvinek, svalů a ostatních tkání.

CLA ( kys. linolová) - velké množství studií prokázalo, že lidem konzumujícím více CLA se zlepšil metabolismus a snížilo riziko mnoha onemocnění.

Šípek- podporuje obranyschopnost organismu (posiluje imunitu) a je silným antioxidantem, pomáhajícím likvidovat volné radikály.

Vápník - kromě jiných funkcí je vápník důležitý pro nervovou soustavu. Zabraňuje depresím, únavě, pomáhá potlačovat stres.

Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na správné funkci svalů a na normálním průběhu metabolických dějů.

Fosfor - napomáhá sekreci hormonů a je nezbytný pro tvorbu nukleových kyselin.

Draslík - usnadňuje vstřebávání živin jako například glukózy a aminokyselin.

Měď - podporuje vstřebávání železa, tvorbu hemoglobinu, červených krvinek a podporuje imunitu.

Železo - deficit železa způsobuje, že se k tkáním dostane méně kyslíku, a tak je tělo zbavené energie, kterou potřebuje. Únava je spojena s pocitem slabosti a podrážděností. Organismu chybí zejména během menstruace, v těhotenství i po porodu.

Mangan - prevence sterility a podporuje správnou tvorbu hormonů štítné žlázy.

L - Lysin - hraje důležitou roli při regeneraci tkání a při produkci hormonů, enzymů a obranných látek.

L - methionin - má detoxikační a antioxidační účinky.

L - cystein - je podmíněně esenciální aminokyselina, která napomáhá k pročištění jater a zvýšení výroby L-glutathionu a L-taurinu.

L - leucin (BCAA) - je nezbytný pro zajištění všeobecného lidského zdraví.
L - isoleucin (BCAA) - stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi a energetickou hladinu. Je také potřebný pro tvorbu hemoglobinu.
L - valin (BCAA) - udržuje dusíkovou rovnováhu, podporuje regeneraci tkání.

Další informace a rady jak zvýšit plodnost najdete na stránkách www.otehotnenie.sk
Zdravý životní styl je základem úspěchu.
Co byste měli dodržovat?
• Vyvarujte se nikotinu a alkoholu jak je to jen možné
• Pokud užíváte dlouhodobě léky, poraďte se se svým lékařem, jaký mají vliv na plodnost
• Vyhýbejte se všem toxinům obsaženým ve stravě
• Pouvažujte o pohybových aktivitách, které vám pomohou nejen zlepšit váš fyzický stav, ale i psychickou pohodu, která má značný vliv na správné fungování celého organismu. Naučte se relaxovat ;-)

Pro více informací o produktech KIWU WUKI navštivte www.kiwuwuki.com nebo poradnu na www.otehotnenie.sk

Je užívání PinkFertil Plus bezpečné?
Všechny složky PinkFertil Plus jsou bezpečné pro užívání a mohou být užívány i dlouhodobě. Nejsou známy žádné vedlejší účinky při dodržování doporučené denní dávky. V případě, že se dlouhodobě léčíte s jakýmkoliv problémem, nebo pokud dlouhodobě užíváte léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce: QPG spol. s r.o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa, www.qpg.sk
Více informací naleznete na www.kiwuwuki.com nebo www.otehotnenie.sk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: