ALIVER BlueFertil Plus - zvýšení potence, plodnosti, počtu a kvality spermií u mužů

Kód: 916
Akce Tip
44 hodnocení
1 275 Kč
Skladem

BlueFertil Plus je unikátní přírodní doplněk stravy určený mužům pro dlouhodobé zlepšení plodnosti a potence, zvýšení počtu a kvality spermií.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BlueFertil Plus je unikátní přírodní doplněk stravy určený mužům pro dlouhodobé zlepšení plodnosti a potence, zvýšení počtu a kvality spermií.

Hlavní účinky BlueFertil Plus:

 • Obsahuje speciálně vyvinutý komplex extraktů z léčivých rostlin, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin v nejvyšší kvalitě a vysoké koncentraci.
 • Jedinečné vyvážené složení zaměřené na přirozené potřeby mužského organismu a podporu reprodukčního zdraví muže.
 • Unikátní směs pozitivně ovlivňuje množství a pohyblivost spermií a jejich dozrávání.
 • Optimalizuje schopnost spermií proniknout do vajíčka a následně ho oplodnit.
 • Přispívá ke zlepšení celkové psychické a fyzické kondice.
 • Podporuje imunitu a ochranu buněk před oxidativním stresem.

 

    

 Leader v oblasti přírodních produktů pro fertilitu a hormonální rovnováhu.

 

Dávkování: 4 kapsle denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Zapít dostatečným množstvím vody kdykoliv v průběhu dne.

Obsah balení: 120 cps (kúra na 1 měsíc)

Doporučená délka kúry: nepřetržitě minimálně 3 měsíce

Vitamínový a rostlinný doplněk stravy. Měkké želatinové tobolky. Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepek. Bez parabenů, konzervačních látek, přidaného aroma a barviv. Určené výhradně pro muže. Vhodné pro diabetiky. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Souběžné užívání s léky konzultujte s lékařem.

Skladování: Na suchém místě při teplotě 15 - 30 ° C. Chraňte před slunečním zářením a sálavým teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení BlueFertil Plus a vliv jednotlivých složek na organismus: Směs - Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris), Maca Peruánska (Lepidium meyenii), Čajovník čínsky (Camellia sinensis), Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea), Kórejský červený ženšen (Panax ginseng), Voňatec vejčitý (Ptychopetalum olacoides), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba), Catuaba (Erythroxylum catuaba) - 1140mg, Magnézium (Oxid hořečnatý) - 400mg, Vitamín C (Kyselina askorbová) - 160mg, L-Taurin (L-Taurine) - 100mg, N-Acetyl L-Cysteine - 100mg, Koenzym Q10 - 100mg, L-Arginin (L-Arginine) - 100mg, L-Karnitin (L-Carnitine) - 80mg, L- Glutathion - 80mg, Vitamín B3 (Niacin) - 16mg, Železo (Fumarát železnatý) - 14mg, Vitamín E (Tokoferyl Acetate) - 12mg, Zinok (Zinek Glukonát) - 10mg, Vitamín B5 (Kyselina pantotenová) - 10mg, Vitamín B6 (Pyridoxin) - 10mg, Vitamín B2 (Riboflavin) - 4,2mg, Vitamín D3 (Cholekalciferol) - 4mg, Vitamín B1 (Thiamin) - 3,3mg, Mangán (Chelát bisglycinátu manganatého) - 2mg, Měď (Glukonát měďnatý) - 1mg, Vitamín A (Betakaroten) - 0,80mg, Vitamín B9 (Kyselina listová) - 0,40mg, Vitamín B7 (Biotin) - 0,30mg, Jód (Jodid draselný - E917) - 0,15mg, Vitamín K (Menachinon) - 0,075mg, Selen (Selenomethionine) - 0,070mg, Vitamín B12 (Kobalamin) - 0,060mg, Chrom (Chromium picolinate) - 0,040mg

L-Gluthathione - je jedním z nejdůležitějších antioxidantů v lidském organismu a hraje zásadní roli při udržování dalších antioxidantů v aktivní formě. Má účinky proti stárnutí. V kombinaci s N-Acetyl-L- cysteinem (NAC), selenem a vitamínem C, které jsou obsaženy v BlueFertil Plus, tvoří silný antioxidační synergický efekt. Glutathion hraje významnou roli při spermatogenezi (tvorbě spermií). Má vliv na motilitu (pohyblivost) a morfologii (tvar) spermií. (1)

Zinek - je důležitý pro vnější vrstvu obalu spermie a její bičík. Pomáhá zvyšovat počet a pohyb spermií a udržovat hladinu testosteronu, která je rozhodující pro spermatogenezi. (1)

Selen - je silný antioxidant a pozitivně ovlivňuje tvorbu spermií.

N-Acetyl L-cysteinu - (NAC) je silný antioxidant, pomáhá odstraňovat z těla toxiny, urychluje regenerační procesy v organismu, zmírňuje poškození buněk a podílí se na zpomalení procesu stárnutí. Užívání N-acetyl-cysteinu po dobu minimálně 3 měsíců nepřetržitě zvyšuje počet spermií a zlepšuje jejich pohyblivost a kvalitu. Upravuje hormonální profil mužů zvýšením hladiny testosteronu a snížením hladin FSH a LH hormonů. (3)

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemní) - obsahuje velké množství steroidních saponinů, sterolů, flavonoidů a alkaloidů. U mužů podporuje spermatogenezi (tvorbu spermií). Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií. Bylina se používá při problémech s erekcí a při nízké hladině testosteronu. Zvyšuje libido. Zlepšuje výkonnost. Už po 30-jejich dnech užívání se může hladina testosteronu u mužů zvýšit až o 30%. Míra účinku je individuální. (1) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní kotvičník s vysokým obsahem (90%) steroidních saponinů.

Coenzyme Q 10 - (Koenzym Q10) - je nezbytný pro produkci energie, má významný vliv na množství, kvalitu a pohyblivost spermií. Zároveň je silný antioxidant, chrání buňky před volnými radikály, udržuje přirozenou hladinu testosteronu v těle. Studie ukazují signifikantní zlepšení kvality spermatu už při denní dávce 60 mg po dobu 3 a více měsíců. (1), (2)

Lepidium meyenii (Maca Peruánská) - pozitivně ovlivňuje sexuální funkce a plodnost, zvyšuje potenci. Pomáhá při neplodnosti tím, že příznivě reguluje hladinu hormonů v těle. Zároveň působí proti únavě a vyčerpanosti. Zvyšuje vitalitu, fyzickou a psychickou výkonnost, vytrvalost, posiluje imunitní systém a omlazuje organismus. (1) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní Macu peruánskou (Lepidium meyenii), ve vysoké koncentraci 6: 1.

Vitamin D3 (Cholekalciferol) - strukturou podobný steroidům má pozitivní vliv na nervový systém, pomáhá při zvládání stresu, únavy a deprese, zlepšuje náladu, kvalitu spánku, podporuje koncentraci, učení a paměť. Napomáhá zvýšení hladiny testosteronu, podporuje zdraví prostaty a erektilní funkci. Ovlivňuje správnou funkci imunitního systému. Hraje zásadní roli pro zdraví kostí.

Rhodiola rosea (Rozchodnice růžová) - patří mezi silné adaptogeny. Pro své účinky na centrální nervovou soustavu se využívala tradičně při léčbě depresí, úzkostí, jako psychostimulans a afrodiziakum. Některé práce ukazují, že obsahové látky rozchodnice zlepšují paměť a kognitivní funkce, mají neuroprotektivní účinky. Snižuje riziko hormonálních změn spojených s dlouhotrvajícím stresem. Stimuluje přirozenou hormonální rovnováhu. (5) BlueFertil Plus obsahuje velmi kvalitní rhodiolu (Rozchodnice růžová) ve vysoké koncentraci 4: 1

Green Tea Extract (Čajovník Čínský) - neobyčejným jej dělají přírodní bioaktivní látky fenoly a polyfenoly, jako jsou katechiny, taniny, flavonoidy a theaflaviny. Extrakt použitý v BlueFertil Plus obsahuje 95% polyfenolů, z toho min. 70% katechiny, min. 45% EGCG a max. 7% kofeinu. Nejsilnějším a nejúčinnějším z katechinů je Epigallocatechin Gallate (EGCG), který se v zeleném čaji nachází ve vysoké koncentraci a je zodpovědný za většinu zdraví prospěšných vlastností. Má silné antioxidační vlastnosti, přispívá ke snížení dopadů stresu, podporuje imunitu, učení a paměť.

Muira puama (Voňatec vejčitý) - jedna z nejdéle známých léčivých rostlin v Amazonii, používaná pro účinky na plodnost a jak silné přírodní afrodiziakum. Pozitivně působí na tvorbu spermií a jejich kvalitu. Podporuje udržení erekce, sexuální apetit a libido. Využívá se jako antidepresivum, pomáhá odstraňovat stres a navodit psychickou pohodu.

Vitamin C (kyselina askorbová) - je antioxidant, podporuje imunitní systém a energetický metabolismus, pomáhá zvyšovat počet spermií v ejakulátu, zlepšuje jejich pohyblivost a snižuje riziko deformace spermií. (1)

Vitamín E (tokoferol acetát) - antioxidant rozpustný v tucích pomáhá zlepšit celkový zdravotní stav. Má příznivý vliv na pohyblivost spermií. Nedostatek vitaminu E může vést k poškození reprodukčních tkání. (1)

L-karnitin - hraje klíčovou roli v energetickém metabolismu spermií. Mnoho vědeckých studií ukázalo, že karnitiny výrazně ovlivňují pohyblivost, morfologii, koncentraci a počet spermií. (1), (4)

Hořčík - přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na správné funkci svalů a normálním průběhu metabolických dějů.

Měď - má důležitou úlohu při likvidaci volných radikálů a pomáhá předcházet poškození buněčné struktury. Podporuje imunitu, vstřebávání železa, tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. 

Železo - je důležitým nosičem kyslíku v krvi. Jeho nedostatek způsobuje zvýšenou únavu, pocit slabosti a podrážděnost.

Vitamín A - je nezbytný pro zajištění kontinuální produkce spermií.

Vitamin B12 (Kobalamin) - se podílí na syntéze DNA. Nedostatek vitaminu B12 ve výživě je spojen se snížením počtu spermií a jejich motility, proto je vitamin B12 nezbytný při jejich tvorbě.

Vitamin B6 (Pyridoxin) - má příznivý vliv na metabolismus bílkovin, podílí se na dělení buněk, krvetvorbě a normální funkci nervového a imunitního systému.

Vitamín B9 (Kyselina listová) - v kombinaci se zinkem zlepšuje kvalitu spermií. Má zásadní význam pro vývoj a dělení buněk, jakož i pro dobrou funkci centrálního nervového systému.

Vitamín B1 (Thiamin), Vitamín B5 (Kyselina pantotenová), vitamin B2 (Riboflavin) - pomáhají tělu získávat energii a ovlivňují důležité enzymy. Podílejí se na tvorbě nukleových kyselin, napomáhají růstu a tvorbě nových buněk. 

 Vitamín B7 (Biotin): podporuje činnost pohlavních žláz a přirozenou obranyschopnost organismu.

 

Jak dlouho je třeba užívat BlueFertil Plus?

Celý proces spermatogeneze u člověka trvá přibližně 72 dní (± 2 dny), dalších cca 12 dní dochází ke zrání (maturaci) v nadvarlatech. Pro optimální účinek je nutné užívat BlueFertil Plus minimálně 3 měsíce nepřetržitě, ideálně déle.

 

Je užívání BlueFertil Plus bezpečné?

Všechny složky BlueFertil Plus jsou bezpečné a mohou se užívat dlouhodobě. Nejsou známy žádné vedlejší účinky při dodržování doporučené denní dávky. V případě, že se dlouhodobě léčíte s jakýmkoliv problémem nebo užíváte léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

 

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz

 

 

(1)

 • Current Insights and Latest Updates in Sperm Motility and Associated
 • Applications in Assisted Reproduction
 • Reyon Dcunha1 & Reda S. Hussein2,3 & Hanumappa Ananda1 & Sandhya Kumari1 & Satish Kumar
 • Adiga1 &
 • Nagarajan Kannan4,5,6 & Yulian Zhao2,7 & Guruprasad Kalthur1,4
 • Received: 22 July 2020 / Revised: 08 October 2020 /Accepted: 01 November 2020

 

(2)

 • Coenzyme Q10 and male infertility: a meta-analysis
 • Rafael Lafuente & Mireia González-Comadrán &
 • Ivan Solà & Gemma López & Mario Brassesco &
 • Ramón Carreras & Miguel A. Checa
 • Received: 5 March 2013 /Accepted: 3 July 2013 / Published online: 3 August 2013
 • # Springer Science+Business Media New York 2013

 

(3)

 • Effects of N-acetyl-cysteine
 • supplementation on sperm quality,
 • chromatin integrity and level of oxidative
 • stress in infertile men
 • Rahil Jannatifar, Kazem Parivar, Nasim Hayati Roodbari and Mohammad Hossein Nasr-Esfahani

 

(4)

 • Oral carnitine supplementation increases sperm motility in asthenozoospermic men with normal
 • sperm phospholipid hydroperoxide glutathione peroxidase levels
 • Andrea Garolla, Ph.D.,a Matilde Maiorino, Ph.D.,b Alberto Roverato, Ph.D.,
 • Antonella Roveri, Ph.D.,b Fulvio Ursini, Ph.D.,b and Carlo Foresta, Ph.D.
 •  Departments of Histology, Microbiology and Medical Biotechnologies, University of Padova, and Biological Chemistry, University of Padova, Padova; and Department of Social, Cognitive and Quantitative Sciences, University of Modena, Reggio Emilia, Modena, Italy

 

(5)

 • Herbal Gram
 • The Journal of the American Botanical Council
 • Issue:56
 • Page:40-52
 • Rhodiola rosea:
 • A Phytomedicinal Overview
 • Herbal Gram. 2002;56:40-52 ©
 • American Botanical Council
 • Sidebar: "Clinical Case Studies R.rosea"
 • Rhodiola rosea:
 • A Phytomedicinal Overview by Richard P. Brown, M.D., Patricia L.Gerbarg, M.D.,and Zakir Ramazanov,Ph.D.,D.S.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: