Balíček pro podporu plodnosti muže - vitamíny, minerály a antioxidanty pro vylepšení spermiogramu. BlueFertil Plus + MACA + Kotvičník

Kód: 569
Akce Tip
28 hodnocení
Značka: KIWU WUKI
1 830 Kč –20 %
BLUEFERTIL KOTVICNK MACA BALICEK NA PODPORU MUZA CZä
1 830 Kč –20 % 1 464 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Na základě dlouholetých zkušeností našich zákazníků, ale i mých osobních, jsme pro Vás namíchali "BOMBU", která vylepší Váš spermiogram na maximum! Stejně jako jej vylepšila nejen mně, ale i spoustě dalších mužů v celé Evropě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na základě dlouholetých zkušeností našich zákazníků, ale i mých osobních, jsme pro Vás namíchali "BOMBU", která vylepší Váš spermiogram na maximum! Stejně jako jej vylepšila nejen mně, ale i spoustě dalších mužů v celé Evropě.

Balíček se skládá z těchto produktů:

 

BlueFertil Plus (120tob / 600mg) - pro zlepšení kvality spermií a plodnosti

Doplněk stravy určen mužům pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence. Obsahuje komplex bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin zaměřených na podporu reprodukčního zdraví muže. Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. Přípravek je složen výhradně z vědecky ověřených přísad a složek s prokazatelným účinkem, což dává výrobku status nejvyšší kvality. Složení BlueFertil Plus je zaměřeno i na podporu fyzické a psychické kondice, které jsou během plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

cz-maca-strong-extrakt-10-1-kiwu-wuki-potence-plodnost-otehotnet-menopauza-andropauza-kiwu-wuki 

MACA Peruánská STRONG - Tobolky (120tob / 600mg)

Předmětem klinického zkoumání se Maca stala až v roce 2001, kdy vědci potvrdili její schopnost podporovat u mužů produkci spermií (v některých případech nárůst až o 200%). Při dalším zkoumání se přišlo na to, že rovněž přispívá ke zlepšení sexuálních funkcí jak mužů, tak žen. 

kotvicnik-cz

Kotvičník zemní - Extrakt 90% - Tobolky (120tob / 500mg)

U mužů: vyznačuje se mimořádnými účinky při tvorbě spermií a jejich životnosti. U mužů byl mnohokrát potvrzen až 30% nárůst hladiny testosteronu, což přináší i zvýšení libida a zlepšení nálady.

 

Telefonické objednávky na tel: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 

koticnik-maca-bluefertil (1)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: