Lze ovlivnit pohlaví dítěte?

Mnohé páry by rády určovaly pohlaví svého miminka. Údajně jsou některé tipy a triky při požadovaném pohlaví dítěte skutečné, ale mnoho znalostí je spíše mýtem než faktem.

ako-otehotniet-forum-o-problemoch-s-otehotnenim2

Babiččiny moudrosti

Existuje mnoho tradičních "moudrostí" jak může pár počít dívku. Běžný mýtus ke zvýšení pravděpodobnosti, že bude dívka je, že oba partneři jedí rybu a zeleninu. Žena si kromě toho může pochutnat na velkém množství čokolády - a pokud se dá věřit Američanům - tak i na CocaCole a Pepsi. Oba by se měli zříci červeného masa a slaných věcí. Početí by mělo probíhat při úplňku nebo odpoledne. I kalendářní dny by měly být příznivé. Přitom může být hlava ženy v každém směru, jen ne na severu. Pokud si chcete být jisti účinky těchto triků, pomůže Vám pohled do zrcadla: chlapec nechá nastávající matku pěknou, dívka jí prý ubírá z krásy. Říká se, že v špičatém břiše roste syn a v kulatém dcera. Jak moc pravdivé jsou tyto malé moudrosti z babiččiných dob, tak to je už jen na zvážení každého z nás...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení