Jak pomáhá Mojžíšova metoda s neplodností?

Realitou dnešní doby je bohužel vzrůstající počet neplodných párů. Po zjištění příčiny nemožnosti otěhotnět zpravidla nastává adekvátní léčba, nebo umělé oplodnění. Dříve než ale nastane hormonální léčba, či případný pokus o umělé oplodnění, představme si takzvanou metodu první volby, kterou je Metoda Ludmily Mojžíšové.

 jak-pomaha-mojzisova-metoda-s-neplodnosti

Proč Mojžíšova metoda?

Na začátek bychom si měli představit samotnou Ludmilu Mojžíšovou, která pracovala jako zdravotní sestra a poté jako asistentka na Fakultě tělesné výchovy a sportu. Zajímala se o funkční poruchy pohybového systému a podařilo se jí vyvinout tuto metodu.

Zprvu byla používána především u sportovců. Teprve až později si všimla souvislostí a začala spolupracovat s gynekologem, se kterým tuto metodu pro neplodné ověřili. Podle této rehabilitační pracovnice stačí uvolnění svalových stahů v oblasti páteře a pánevního dna. Tuto léčbu mohou podstoupit i muži, u kterých má rehabilitace vliv na spermiogram.

Jestliže se žena rozhodne pro metodu Ludmily Mojžíšové, musí ji nejprve vyšetřit gynekolog a endokrinolog, kteří určí, zda je pro tento způsob léčby pacientka vhodná. Podmínkou ovšem bývá potvrzení o plodnosti partnera.

Princip Mojžíšovy metody

Celá metoda se skládá z 10 cviků a 2 cviků jen pro muže, a to pro vylepšení spermiogramu. Zpočátku vás cvičením provede školený fyzioterapeut. Důležitá je pravidelnost a správné pozitivní naladění a samozřejmě zejména hlavně trpělivost. Dnes je tato metoda uznávaná i mezi gynekology, kteří ji často doporučují svým pacientkám.

Cvičením dochází k napravení špatného postavení páteře a kloubů, které může být jednou z příčin neplodnosti. Metoda nepomáhá jen při neplodnosti, ale je účinná rovněž u odstranění bolesti při menstruaci nebo pohlavním styku či napomáhá upravit pravidelnost cyklu. Úspěšnost této metody podle statistik je přibližně 50% těhotných žen ze všech, které tuto metodu podstoupí. Metoda kromě jiného zlepšuje psychickou a fyzickou kondici.

U nás je možné zakoupit si knihu - Metoda Ludmily Mojžíšové kde najdete několik jednoduchých cviků, které pomohly tisícům pacientům a také čaj Ludmily Mojžíšové k podpoře otěhotnění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení