8 tipů na otěhotnění

8-tipov-na-otehotnenie (1)

1. Žádný stres
Kdo žije ve stresu, ten má menší chuť na sex. Kromě toho vyvede nervozita hormony a cyklus z míry.

2. Fitnes
Pravidelný sport zlepšuje krevní oběh. Fyzicky aktivní ženy otěhotní snadněji a průběh jejich těhotenství je bez problémů.

3. Kyselina listová
Sdělte svému gynekologovi, že plánujete otěhotnět, aby Vám mohl předepsat kyselinu listovou a vitamíny. Dobrá zásoba zvyšuje plodnost.

V našom eshopu můžete najít kyselinu listovou v PinkFertile (pro ženy) a Bluefertil (muži).

4. Riziko amalgám
Jděte ke svému zubnímu lékaři. Amalgámové výplně mohou být zodpovědné za ztrátu ovulace.

5. Žádné kouření
Vyhněte se pochutinám. Už 10 cigaret denně snižuje plodnost u žen i mužů. Navíc kouření škodí již oplozené vaječné buňce. Kofein může způsobit hormonální poruchu. Nicméně u mužů přináší šálek kávy před sexem spermie do pohybu.

6. Výživa
Zdravá strava je alfou a omegou pro vyvážené hormony - a tedy i těhotenství. Zříci se mastného jídla!

7. Dávkovat sex
Během plodných dnů byste neměli vzácně, ale ani příliš často mít sex. Příliš málo sexu snižuje šance na oplodnění a příliš mnoho sexu snižuje kvalitu spermií. Doporučuje se dvoudenní pauza.

8. Poloha
Skutečně existuje poloha, která zvyšuje šanci na oplodnění: misionářská poloha. Tato poloha umožňuje hluboké vniknutí a tím zvyšuje šanci na úspěšné oplodnění. Po sexu by měla žena trochu odpočívat, aby spermie našly cestu přes děložní čípek. Zda stojka na hlavě pomůže však není vědecky prokázáno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení