Čaj dle báby Radnické, bylinný čaj (100g)

Kód: 927
15 hodnocení
Značka: Herbarium
149 Kč
Skladem

Speciální bylinná směs, která příznivě ovlivňuje dělohu ženy při plánování těhotenství. Receptura od známé české léčitelky, bylinkářky a uznávané diagnostičky paní Radnické. Bylinná směs pomáhá dostatečně prokrvit sliznici dělohy a tím příznivě přispívá k uhnízdění embrya a zlepšení plodnosti u ženy. Zároveň podporuje ukládání vápníku v kostech a zlepšuje vylučování odpadních látek v organismu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj dle báby Radnické na podporu otěhotnění, 100g, kúra na 3-4 týdny.

Speciální bylinná směs, která příznivě ovlivňuje dělohu ženy při plánování těhotenství. Receptura od známé české léčitelky, bylinkářky a uznávané diagnostičky paní Radnické.
Bylinná směs pomáhá dostatečně prokrvit sliznici dělohy a tím příznivě přispívá k uhnízdění embrya a zlepšení plodnosti u ženy. Zároveň podporuje ukládání vápníku v kostech a zlepšuje vylučování odpadních látek v organismu.

Složení:
heřmánek pravý květ, dobromysl nať, sléz květ, šípek plod, maceška nať, jablečník nať, čekanka nať, mařinka nať, řebříček nať, meduňka nať.

Návod na přípravu:
2x denně si připravte čaj ze dvou lžiček bylinné směsi, přelijte 300ml studené vody a přiveďte k varu. Nechte 10 minut louhovat a poté vypijte, ideálně min. pol hodiny před jídlem.

Po 2 měsících si udělejte v kúře 14 dnů pauzu, poté můžete v pití pokračovat.
Účinek bylinek se pozná po pravidelném užívání za 6-8 neděl.

 

Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094
Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: