ALIVER Kontryhel - Alchemilla, Extrakt 10:1, Tobolky (90tob / 500mg)

Kód: 1011
Tip
28 hodnocení
495 Kč
Skladem

Tento výrobek je 100% čistý a přírodní. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, příchutě, droždí, kvasnice, laktózu, umělá sladidla, soli, lepek, sóju, sodík a podobné přídatné látky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONTRYHEL

Alchemilla obecná (Alchemilla vulgaris) | 500mg | 90 kapslí

Vysoká koncentrace účinné látky! Jedna kapsle obsahuje 100mg extraktu v koncentraci 10:1, což odpovídá 1000mg výchozí účinné látky.

Tento výrobek je 100% čistý a přírodní. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, příchutě, droždí, kvasnice, laktózu, umělá sladidla, soli, lepek, sóju, sodík a podobné přídatné látky.

Příroda nám prý poskytuje lék na každou nemoc a kontryhel se považuje za rostlinu číslo jedna při léčbě různých ženských onemocnění. Kontryhel je bohatým zdrojemfytohormonů, které v ženském těle působí pozitivně na vlastní produkci hormonů. Právě díky jejho schopnosti stimulovat hormony je nápomocný při problémech s otěhotněním, ale i v období klimakteria.

Kontryhel -Alchemilla podporuje funkci dělohy a tím zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění a hlavně schopnost donošení plodu. Zpevňuje svalstvo podbřišku, pomáhá rychlejšímu stažení dělohy po porodu, zmírňuje úzkosti spojené s poporodní depresí čímž podporuje ženu v přijetí nové role matky.

Kontryhel -Alchemilla obsahuje všechny důležité látky, které potřebuje ženský organismus na své správné fungování. Jejich účinky oceníte od začátku menstruačního cyklu až po jeho definitivní ukončení. Kontryhel příznivě ovlivňuje nejen fyziologické cykly v těle ženy, ale i ženskou psychiku, která se mění vlivem hormonálních změn v těle. Zmírňuje pocení, nervozitu, návaly, nespavost.

Velkou výhodou této byliny je, že i při dlouholetém a pravidelném užívání nejsou známy žádné výrazné vedlejší účinky, všeobecná zdravotní rizika, či kontraindikace.

Další blahodárné účinky Kontryhelu.

Kontryhel -Alchemilla velmi pomáhá při poranění při porodu, při ochabnutí podbřišku žen, které mají těžký porod nebo sklon k potratu, upevňuje plod a posiluje vazivo dělohy. Ženy se sklonem k těmto potížím by měly od třetího měsíce užívat kontryhel. A dokonce kontryhel pomáhá rozhýbat i zpomalený metabolismus, což ocení všichni ti, kteří se snaží zhubnout. Tato bylina se často používá i při skleróze multiplex.

Její nejdůležitějšími účinnými látkami jsou třísloviny (zejména tanin se stahujícími účinky), hořčiny, silice, organické kyseliny, kyselina salicylová, fytosteroly, falovonoidy, flavony, isoflavony a minerální látky. Je vynikajícím zdrojem fytohormonů.

Uznávaný švýcarský léčitel Künzle tvrdil, že kdyby ženy hojně užívaly kontryhelový čaj v průběhu celého života, od puberty až po ukončení klimakteria, dvě třetiny všech "ženských" operací by nebyly nutné. I známý český léčitel Josef. A. Zentrich považuje kontryhel za jednu z nejpřínosnějších bylin pro zdraví ženy.

Doporučené denní dávkování: 1 až 2 kapsle denně, ráno před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení v jedné kapsli: Kontryhel (Alchemilla vulgaris) extrakt 10:1, maltodextrin (bez živočišných příměsí a umělých přísad, lepku, příchutě, barviv nebo konzervantů).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 15-25 C. Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu.

Hmotnost obsahu: 45g - 90 kapslí po 500mg.
Počet denních dávek v balení: 90 kapslí
EAN kód: 8588006372809

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz


Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

alchemylka-kontryhel-alchemilla-vulgaris-extrakt-kapsule-koncentrat-klimakterium-ako-otehotniet-kiwu-wuki

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: