POZOR! UPOZORNĚNÍ! Od 13.6.2022 do 28.6.2022 není možné uskutečnit v našem eshopu objednávku. Budeme rádi pokud u nás nakoupíte po 28.6.2022

Bazální teploměr digitální (měření bazální teploty)

Kód: 536
Tip
46 hodnocení
155 Kč
Momentálně nedostupné

Dvě desetinná místa zaručují vysokou přesnost určení bazální teploty a stanovení ovulační křivky. Digitálním teploměrem od firmy ALIVER nutraceutics můžete měřit axilární, orální, rektální a vaginální teplotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě desetinná místa zaručují vysokou přesnost určení bazální teploty a stanovení ovulační křivky. Digitálním teploměrem od firmy ALIVER nutraceutics můžete měřit axilární, orální, rektální a vaginální teplotu.

Doby měření: rektálně 60 sekund, axilárně cca 5 minut, orálně 60 sekund a vaginálně 60 sekund.

Bazální teplota je teplota těla naměřená ráno po probuzení. Její každodenní sledování v průběhu menstruačního cyklu vám umožní přesně zjistit, zda a kdy jste měla ovulaci. Pomocí sledování bazálních teplot navíc snadno zjistíte, jak dlouhou máte luteální fázi cyklu (doba mezi ovulací a začátkem menstruace), což je ukazatel, který ovlivňuje pravděpodobnost početí.

Bazální teplota se v průběhu cyklu mění. V první části cyklu (před ovulací) je nízká (kolísá obvykle okolo 36,5 ° C při měření v ústech), po ovulaci se vlivem produkce hormonu progesteronu teplota skokově zvyšuje (obvykle o 0,2 až 0,4 ° C) a zůstává zvýšená až do začátku menstruace nebo v případě úspěšného otěhotnění trvale.

Délka první části cyklu (před ovulací) je různá. Obvykle trvá 14 dní, ale může být i kratší či naopak výrazně delší. Délka první části cyklu se liší nejen mezi ženami navzájem, ale může být rozdílná i u jedné ženy v různých menstruačních cyklech. Naproti tomu druhá část cyklu (po ovulaci, luteální fázi) trvá u většiny žen 14 dní, po kterých následuje pokles teploty na úroveň před ovulací a začíná menstruace. Pokud je teplota zvýšena 18 dní v řadě a více, je vysoce pravděpodobné, že je žena těhotná.

Jak měřit bazální teplotu?

 • Teplotu si měřte hned po probuzení.
 • Teplotu si měřte každé ráno ve stejnou dobu.
 • Teplotu si měřte po alespoň třech hodinách souvislého spánku.
 • Teploměr si večer připravte na dosah ruky, abyste pro něj nemusela vstávat.
 • Použijte kvalitní digitální teploměr, který ukazuje alespoň desetiny ° C, lepší jsou teploměry určené přímo na měření bazální teploty, které rozlišují 0,05 ° C.
 • Po celý menstruační cyklus používejte stejný teploměr. Pokud v průběhu cyklu měníte teploměr nebo i jen baterie v teploměru, poznamenejte si to do grafu.
 • Teplotu měřte stále na stejném místě (v ústech, příp. v pochvě), protože teploty na různých místech těla se liší.
 • Teplotu neměřte v podpaží, výsledek takového měření není přesný.Teplotu měřte každé ráno pouze jednou. Opakované měření znamenají často různý výsledek, což může být matoucí. Platí, že první měření pro probuzení je nejpřesnější.
 • Po pípnutí nechte teploměr ještě alespoň minutu měřit, aby bylo měření opravdu ukončeno.
 • Teplotu si zapište nejlépe ihned po měření, abyste ji později nezapomněla.
 • Teplotu si změřte i když jednorázově nedodržíte výše uvedené pokyny. V takovém případě si však k měření zapište poznámku o okolnostech.

Bazální teplotu můžete zanášet do grafu ve vámi vybraném on-line systému nebo si můžete jednoduše vytisknout vlastní šablonu, která je ke stažení zde.

 

Výrobce a distributor: ALIVER nutraceutics spol. s r. o., Náměstí sv. Mikuláše 24A, 06401 Stará Ľubovňa,

Více informací naleznete na: http://www.aliver-nutraceutics.eu/ nebo www.otehotneni.cz


Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení.

bazalny-teplomer-teplomer-pre-meranie-bazalnej-teploty

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení