Podpora plodnosti u párů

Kód: 701
Neohodnoceno
2 605 Kč –30 %
pinkfertil bluefertil ovulacny test concieve plus CZ
2 605 Kč –30 % 1 820 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Balíček plodnosti je sestaven tak, aby co nejvíce zvýšil Vaše šance na úspěšné početí. BlueFertil a PinkFertil se postará o pravidelný přísun těch správných vitamínů, minerálů a antioxidantů důležitých pro správné fungování reprodukčních orgánů muže i ženy. Vaginální lubrikační gel Conceive Plus je vytvořen pro podporu početí. Podporuje vyváženost pH prostředí v těle ženy, příznivě ovlivňuje spermie a díky ovulačnímu testu zjistěte plodné dny a zvýšíte tak pravděpodobnost otěhotnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje následující výrobky:

PinkFertil (90tob / 600mg) - specifický doplněk stravy pro podporu plodnosti ženy

Pinkfertil je doplněk stravy pokrývající svým složením specifické výživové požadavky ženy při snaze o otěhotnění. Speciální koktejl 113 bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin pro podporu reprodukčního zdraví, hormonální rovnováhy a zlepšení fyzické i psychické kondice ženy. PinkFertil obsahuje látky, které příznivě ovlivňují psychiku a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Složení přípravku obsahuje vědecky ověřené složky, které mohou pomoci zvýšit šance pro úspěšné otěhotnění.

Užívat 3 kapsle 1x denně před jídlem po dobu 3 měsíců před plánovaným otěhotněním, zapít dostatečným množstvím vody. Doporučená délka kúry je minimálně 3 měsíce.

BlueFertil (120tob / 600mg) - pro zlepšení kvality spermií a plodnosti

Bluefertil je doplněk stravy určený mužům pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence. Obsahuje komplex 115 různých bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin zaměřených na podporu reprodukčního zdraví muže. Pozitivně ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. Přípravek je složený výhradně z vědecky ověřených formulací a složek s prokazatelným účinkem, což dává výrobku status nejvyšší kvality. Složení BlueFertil je zaměřené i na podporu fyzické a psychické kondice, které jsou během plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

Užívat 4 tobolky 1x denně před jídlem po dobu 3 měsíců před plánovaným početím dítěte. Zapít dostatečným množstvím vody. Doporučená délka kúry je minimálně 3 měsíce.

Sasmar Conceive Plus - gel pro podporu početí 75ml

Conceive Plus 75 ml - tuba - gel pro podporu otěhotnění. Příznivě ovlivňuje životnost a pohyblivost spermií. Vaginální lubrikační gel Conceive Plus je vytvořen pro podporu početí. Podporuje vyváženost pH prostředí v těle ženy a příznivě ovlivňuje spermie.
Používat kdykoliv před nebo během pohlavního styku. Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku. Vhodný pro každodenní použití.

KIWU WUKI - Ovulační test LH 5ks

Ovulační test KIWU WUKI je rychlý, vysoce ciltivým (10 mIU / ml) ovulační test určený k sebetestování. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu, která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu umožňuje spolehlivě zjistit plodné dny a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: